Jste zde

Design drážka

drazka.png

Garážová vrata se středovou drážkou se v poslední době stávají stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garáží. Užitné vlastnosti tohoto typu garážových vrat zůstávají stejně vynikající jako u všech ostatních modelů. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie. Samozřejmostí je možnost použití široké škály barev dle vzorníku RAL. Povrchová úprava je zvýrazněna designem struktury dřeva woodgrain, pouze při použití imitace zlatý dub, zelený dub a mahagon je povrch hladký. Výška sekce drážkového panelu se zámky proti sevření prstů je 500 nebo 610 mm, tloušťka 40 mm.

Barevné provedení

  • Imitace dřeva - Vrata s imitací dřeva jsou vyrobena technologií odolávající všem rozmarům počasí a proto taková vrata zůstanou krásná po mnoho let. Fólie s imitací dřeva je na sekci nanesena již při výrobě panelu a tím je zaručena jednolitost, barevná stálost a celistvý vzhled. Imitaci dřeva dodáváme v provedení zlatý dub, tmavý dub, zelený dub a mahagon.
  • Barevná úprava RAL - Díky možnosti lakování veškerých vrat dle široké škály vzorníku RAL ve vlastní lakovně dokážeme splnit každé Vaše přání. Vrata, která jsou barevně skloubena s celkovým vzhledem domu nebo naopak pouze s některým jeho prvkem, působí velmi harmonicky a přitahují obdivné pohledy návštěvníků i kolemjdoucích.

Zaujal vás některý z našich produktů nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás přes následující formulář a náš odborník se vám do 48 hodin ozve s nezávaznou nabídkou na míru.
Při práci s vašimi údaji se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro kontakt s vámi, nikdy je neposkytujeme třetím stranám.

Nahoru