Jste zde

Design kazeta

kazeta_0.png

Kazetová garážová vrata jsou již po mnoho let ve velké oblibě pro svůj charakteristický vzhled, kterým báječně doplňují architekturu Vašeho domu. Kazetová vrata nabízejí, jako všechny typy našich výrobků, výbornou ochranu proti vloupání. Kazetová vrata jsou nejvhodnější pro použití dekorativního prosklení. Jsou dodávána vždy s použitím struktury dřeva woodgrain, standardně v bílé barvě. Samozřejmostí je možnost volby barev dle palety RAL i imitací dřeva. Výška sekce kazety se zámky proti sevření prstů je 500 nebo 610 mm, tloušťka 40 mm.

Barevné provedení

  • Imitace dřeva - Vrata s imitací dřeva jsou vyrobena technologií odolávající všem rozmarům počasí a proto taková vrata zůstanou krásná po mnoho let. Fólie s imitací dřeva je na sekci nanesena již při výrobě panelu a tím je zaručena jednolitost, barevná stálost a celistvý vzhled. Imitaci dřeva dodáváme v provedení zlatý dub, tmavý dub, zelený dub a mahagon.
  • Barevná úprava RAL - Díky možnosti lakování veškerých vrat dle široké škály vzorníku RAL ve vlastní lakovně dokážeme splnit každé Vaše přání. Vrata, která jsou barevně skloubena s celkovým vzhledem domu nebo naopak pouze s některým jeho prvkem, působí velmi harmonicky a přitahují obdivné pohledy návštěvníků i kolemjdoucích.

Zaujal vás některý z našich produktů nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás přes následující formulář a náš odborník se vám do 48 hodin ozve s nezávaznou nabídkou na míru.
Při práci s vašimi údaji se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro kontakt s vámi, nikdy je neposkytujeme třetím stranám.

Nahoru