Jste zde

Design lamela

lamela.png

Díky jasným liniím a přesným rozestupům lamel se hodí k jakémukoliv typu domu a zdiva. Snadná údržba a spolehlivý provoz jsou dalšími z mnoha výhod lamelových garážových vrat. Lamelová vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě, na přání je možno mít jakoukoliv barvu dle vzorníku RAL nebo imitaci dřeva. Výška sekce lamelového panelu se zámky proti sevření prstů je 500 nebo 610 mm, tloušťka 40 mm.

Barevné provedení

  • Imitace dřeva - Vrata s imitací dřeva jsou vyrobena technologií odolávající všem rozmarům počasí a proto taková vrata zůstanou krásná po mnoho let. Fólie s imitací dřeva je na sekci nanesena již při výrobě panelu a tím je zaručena jednolitost, barevná stálost a celistvý vzhled. Imitaci dřeva dodáváme v provedení zlatý dub, tmavý dub, zelený dub a mahagon.
  • Barevná úprava RAL - Díky možnosti lakování veškerých vrat dle široké škály vzorníku RAL ve vlastní lakovně dokážeme splnit každé Vaše přání. Vrata, která jsou barevně skloubena s celkovým vzhledem domu nebo naopak pouze s některým jeho prvkem, působí velmi harmonicky a přitahují obdivné pohledy návštěvníků i kolemjdoucích.

Zaujal vás některý z našich produktů nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás přes následující formulář a náš odborník se vám do 48 hodin ozve s nezávaznou nabídkou na míru.
Při práci s vašimi údaji se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro kontakt s vámi, nikdy je neposkytujeme třetím stranám.

Nahoru