Jste zde

Dveře a příslušenství pro průmyslová garážová vrata

Sekční průmyslová vrata - integrované vstupní dveře

Integrované vstupní dveře u průmyslových vrat šetří významným způsobem náklady na energie, neboť umožňují vstup do haly bez nutnosti otevírat celá vrata. Samozřejmostí je jejich barevná totožnost s vraty. Hliníkový rám vstupních dveří může být v eloxované stříbrné barvě nebo lakovaný dle vzorníku RAL.

Integrované vstupní dveře jsou standardně vybaveny speciální sníženou eloxovanou klikou. Tím je umožněno bezproblémové otevírání vrat se všemi typy kování.

Integrované dveře s dvojitým akrylovým prosklením vkusně doplňují celkový vzhled vrat.

Sekční průmyslová vrata - vedlejší dveře

Vedlejší dveře, které mají identický vzhled s vraty, jsou velmi vhodnou a elegantní variantou umožňující oddělit pohyb osob a vozidel v průmyslových objektech. Samozřejmostí je možnost použití různých typů prosklení a dalších doplňků.

Vedlejší dveře mohou být vybaveny dveřním zavíračem pro jejich přesné dovírání a bezpečnost.

Příslušenství pro sekční průmyslová vrata

Pro specifické potřeby provozu každého objektu nabízíme široký výběr doplňků a příslušenství. K nadstandardnímu vybavení průmyslových vrat patří mimo jiné rozsáhlá nabídka prosklení, odvětrání a uzamykání, která splní i nejnáročnější požadavky zákazníka.

Zaujal vás některý z našich produktů nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás přes následující formulář a náš odborník se vám do 48 hodin ozve s nezávaznou nabídkou na míru.
Při práci s vašimi údaji se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro kontakt s vámi, nikdy je neposkytujeme třetím stranám.

Nahoru