Jste zde

Hladký design

hladky.png

Toto luxusní provedení vrat si svým moderním a elegantním vzhledem získává v poslední době stále více příznivců. Garážová vrata vyrobená z panelů bez prolisů se báječně hodí k moderní architektuře. Díky širokému výběru barev dle palety RAL nebo imitace v barvě zlatého dubu můžete bez problému sladit vrata s barevnou koncepcí svého domu. Tato varianta je dodávána vždy v hladkém provedení, tzn. nemá strukturu dřeva woodgrain. Výška sekce hladkého panelu se zámky proti sevření prstů je 500 nebo 610 mm, tloušťka 40 mm.

Barevné provedení

  • Imitace dřeva - Vrata s imitací dřeva jsou vyrobena technologií odolávající všem rozmarům počasí a proto taková vrata zůstanou krásná po mnoho let. Fólie s imitací dřeva je na sekci nanesena již při výrobě panelu a tím je zaručena jednolitost, barevná stálost a celistvý vzhled. Imitaci dřeva dodáváme v provedení zlatý dub, tmavý dub, zelený dub a mahagon.
  • Barevná úprava RAL - Díky možnosti lakování veškerých vrat dle široké škály vzorníku RAL ve vlastní lakovně dokážeme splnit každé Vaše přání. Vrata, která jsou barevně skloubena s celkovým vzhledem domu nebo naopak pouze s některým jeho prvkem, působí velmi harmonicky a přitahují obdivné pohledy návštěvníků i kolemjdoucích.

Zaujal vás některý z našich produktů nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás přes následující formulář a náš odborník se vám do 48 hodin ozve s nezávaznou nabídkou na míru.
Při práci s vašimi údaji se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro kontakt s vámi, nikdy je neposkytujeme třetím stranám.

Nahoru