Jste zde

PODZIMNÍ AKCE: Garážová vrata na míru od 21.490 Kč!

Nabízíme sekční garážová vrata v provedení lamela nebo drážka za neuvěřitelnou cenu od 21.490 Kč včetně špičkového značkového pohonu, ovladače, montáže a 10% DPH . Akce se vztahuje i na všech 28 nových imitací dřeva!

Vrata v této jedinečné akci jsou vyráběna přesně na míru pro otvory šířky 2251–2500 mm a výšky 1940–2160 mm.

Povrchová úprava je vždy zvýrazněna designem struktury dřeva woodgrain. Vrata KRUŽÍK mají VŽDY zateplené sekce o síle 40mm.

Pro zvýšení komfortu je použita technika torzních pružin, která zabezpečuje plynulý chod. Je nutné nadpraží minimálně 230mm.

Všechna vrata v rámci této AKCE jsou vybavena špičkovým značkovým pohonem, který poskytuje dostatečnou sílu pro opakované otevírání a díky kterému se vrata pohybují velmi tiše. Ke každému pohonu je standardně dodáván jeden dálkový ovladač.

Akce se vztahuje i na všech 28 nových imitací dřeva!

  • Provedení lamela a drážka bílá, zlatý dub a tmavý dub – 21.490 Kč
  • Provedení mahagon a barva dle vzorníku RAL (kromě metalických barev) – 22.490 Kč
  • Imitace dřeva Cherry amaretto, Eiche dunkel – bahenní dub, Noce sorrento balsamico, Bergkiefer, Mooreiche, Nevada, Oregon, Siena noce, Siena rosso, Soft cherry, Streifen douglasie, Walnuss amaretto a Walnuss kolonial – 25.990 Kč
  • Imitace dřeva Eiche natur – přírodní dub, Eiche hell, Sapeli, Sierra, Tabasco teak, Eiche rustikal, Eiche, Black cherry, Irish oak, Rustic cherry, Winchester, Nogal toscana, Birke rose a Noce sorrento natur – 27.990 Kč

Informujte se o podmínkách. Nabídka platí při objednání vrat do 15. 12. 2010. Leták ke stažení.


Nahoru