Jste zde

ZIMNÍ AKCE: 24 nových imitací dřeva, vybrané odstíny ZDARMA a další dodatečné slevy!

Do našeho sortimentu jsme zařadili 24 nových imitací dřeva , navíc odstíny dřeva zlatý dub, tmavý dub, mahagon a zelený dub nabízíme zdarma . Na vrata bez imitace dřeva získáte dodatečnou slevu ve výši 7% .

Rozšířili jsme nabídku imitací dřeva takovým způsobem, že nyní si již opravdu téměř každý bude moci vybrat vrata ve stejném dekoru jako má okna. Ke stávajícím 4 imitacím dřeva jsme do našeho sortimentu zařadili dalších 24 imitací! Používáme pouze vysoce kvalitní fólie Renolit a Hornschuch. Aby nedocházelo k nejasnostem při výběru fólie, je u každé imitace zřetelně uveden kód výrobce.

Stejně jako v minulých letech bude i v průběhu letošní zimy opět probíhat oblíbená akce imitace dřeva zdarma , kdy nabízíme vrata v imitaci dřeva za cenu vrat bílých. Akce imitace dřeva zdarma platí na imitace dřeva zlatý dub, tmavý dub, mahagon a zelený dub.

To ovšem není všechno. V rámci Akce zima 2010 zvýhodňujeme i všechna ostatní garážová vrata pro privátní použití bez imitace dřeva. Na tato vrata nabízíme dodatečnou slevu ve výši 7% .

Informujte se o podmínkách. Nabídka platí při objednání vrat do 31. 3. 2010.


Nahoru