Jste zde

Pohony pro garážová vrata

Stropní el. pohony nabízí v kombinaci s pohodlím a komfortem nejvyšší bezpečnost pro Vaše vrata. Motory LiftMaster jsou absolutní špičkou, která je prověřena mnohaletými zkušenostmi v oblasti stropních el. pohonů a 10-ti tisící prodaných kusů ročně po celém světě – vč. ČR. Jako standardní jsou vlastnosti soft start-soft stop (plynulý rozjezd a dojezd), tichý provoz, vysoký stupeň zabezpečení dálkového ovládání (plovoucí kód), jednoduché ale velmi spolehlivé programování s novou generací řídící jednotky, elektronickou – stálou kontrolu ovládací síly, 1 až 2ks dálkových ovladačů jako standardní dodávku, vnitřní ovládací tlačítko nebo multifunkční panel a veškerý sortiment příslušenství, který vy jako uživatelé můžete požadovat.

El. motor je umístěn za vraty, kde je standardně kotven do stropu. Vzdálenost vlastní instalace je závislá na výšce garážových vrat a je v ose otvoru. Součástí motoru je el. flexo-šňůra ukončená vidlicí, kterou se motor připojí do zásuvky 230V, která je také umístěna na stropě.

Liftmaster Evolution LM100EV

Bezúdržbový, mimořádně tichý a rychloběžný pohon garážových vrat včetně multifrekvenčního přijímače a moderního systému LED osvětlení s vysokým výkonem. Maximální síla v tahu 1000N.

lm100ev-icons.jpg

Liftmaster Evolution LM80EV

Bezúdržbový, mimořádně tichý a rychloběžný pohon garážových vrat včetně multifrekvenčního přijímače a moderního systému LED osvětlení s vysokým výkonem. Maximální síla v tahu 800N.

lm80ev-icons.jpg

Liftmaster Evolution LM60V

Bezúdržbový, mimořádně tichý pohon garážových vrat včetně multifrekvenčního přijímače a moderního systému LED osvětlení s vysokým výkonem. Maximální síla v tahu 600N.

lm60ev-icons.jpg

Liftmaster Evolution LM50V

Základní pohon garážových vrat s moderním systémem LED osvětlení. Maximální síla v tahu 500N.

lm50ev-icons.jpg

Liftmaster Evolution - příslušenství

K pohonům Liftmaster Evolution nabízíme množství komfortního příslušenství.

LiftMaster 3800 - pohon pro velká vrata

  • Výkon: 145W
  • Maximální doporučené parametry vrat: 13,5m²; 130kg
  • Vysílače: 1×tříkanál mini (max. 64); proměnlivé kódování; 433,29Mhz

Stropní garážový pohon Door-matic

Stropní pohon Door-matic je nejlevnější typ pohonu pro privátní vrata, který máme v nabídce. Dle provedení má tlačnou a tažnou sílu 800N nebo 1000N. Ladění je velmi jednoduché a intuitivní. Je vždy vybaven funkcí soft start a soft stop, funkcí elektrického jištění vstupních dveří, má řetezovou nebo nylonovou dráhu a v ceně je jeden tříkanálový ovladač.

Zaujal vás některý z našich produktů nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás přes následující formulář a náš odborník se vám do 48 hodin ozve s nezávaznou nabídkou na míru.
Při práci s vašimi údaji se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro kontakt s vámi, nikdy je neposkytujeme třetím stranám.

Nahoru