Jste zde

Samonosné posuvné brány

Nejrozšířenějším systémem pro vjezd k rodinnému domu nebo do firemního areálu s elektronickým otevíráním jsou samonosné posuvné brány. Hodí se především pro místa, kde je dostatečný prostor pro posun brány do strany.

Proč si vybrat posuvnou samonosnou bránu?

  • Výroba přesně na míru vašim potřebám.
  • Konstrukce brány využívá samonosný systém s ložiskovými vozíky, který umožňuje bezproblémové použití v každém ročním období.
  • Minimální náročnost stavebních prací.
  • Elektronické nebo ruční otevírání pomocí speciálního hákového zámku pro posuvné brány.
  • Brána je ve standardním provedení vybavena dojezdovým sloupkem s nájezdovým kolem a vidlicí, která v uzavřené poloze brání pohybu brány do boku při větru či mechanickému tlaku.
  • Bránu je možné instalovat na rovině, stejně jako na svažném terénu.
  • Široký výběr materiálu pro výplň brány (jekl, L profil, hranol, kulatina, plech, trapézový plech, plastová výplň, dřevo ad.) a možnost volby povrchové úpravy (bez nátěru, žárový zinek, vrchní nátěr polyuretanovou barvou, prášková barva Komaxit).

NEZÁVAZNĚ A ZDARMA – Vás vždy navštíví náš technik, který přímo na místě realizace s Vámi bude konzultovat možnost instalace brány v daném terénu a zároveň s Vámi bude konzultovat vlastní provedení brány, povrchovou úpravu, výplň atd. Na základě této konzultace Vám rádi předložíme cenovou nabídku.

Při ovládání brány el. pohonem používáme výhradně RAKOUSKÉ el. pohony od firmy TOUSEK. Tyto pohony jsou TOP výrobky na evropském trhu a to především MASIVNÍ KONSTRUKCÍ, KOVOVÝMI SOUČÁSTKAMI A PŘEDEVŠÍM PROVĚŘENOU A GARANTOVANOU SPOLEHLIVOSTÍ. Jasným důkazem je, že na rozdíl od pohonů konkurence je Převodovka těchto motorů uložena v olejové lázni!!! Tato konstrukce a výrobní technologie nám umožňují instalovat pohony TOUSEK na všechny brány až do šířky průjezdu 15m, možnost dvou bran proti sobě a samozřejmě i instalaci brány ve sklonu ( do kopce nebo z kopce) s použitím hydraulické brzdy. Další podrobné informace o el. pohonech najdete na našich stránkách v odkazu el. pohony posuvných bran.

Nejdelší záruka na trhu.

Řešení na míru, poradenství zdarma.

Největší množství dekorů na trhu, široký výběr příslušenství.

Více než 20 let zkušeností.

Zaujal vás některý z našich produktů nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás přes následující formulář a náš odborník se vám do 48 hodin ozve s nezávaznou nabídkou na míru.
Při práci s vašimi údaji se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro kontakt s vámi, nikdy je neposkytujeme třetím stranám.

Nahoru