Jste zde

Sekční průmyslová vrata

Potřebujete vrata pro váš firemní areál či sklad, jejichž konstrukce a provedení bude odpovídat vysokým provozním nárokům? Právě pro vás jsou určená sekční průmyslová vrata.

Průmyslová vrata Base+ jsou určena především pro průmyslové a skladovaci objekty. Vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Konstrukce vrat vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost a snadnou a bezpečnou manipulaci.
Hliníková vrata ALU+ nabízejí velkorysé řešení při stavbě či adaptaci průmyslových objektů s požadavkem na výrazné prosklení interiéru. Při využití kvalitních materiálů se lehkost a elegance snoubí s pevností a stabilitou.
Hliníková průmyslová vrata ALM+ s maximálním prosklením umožňují již zvenku ukázat to, co stojí za to prohlédnout si uvnitř. Tato varianta průmyslových vrat se výborně hodí k přitahutí pohledů kolemjdoucích, kteří zajisté rádi zavítají i dovnitř.
Integrované vstupní dveře u průmyslových vrat šetří významným způsobem náklady na energie, neboť umožňují vstup do haly bez nutnosti otevírat celá vrata. Vedlejší dveře, které mají identický vzhled s vraty, jsou velmi vhodnou a elegantní variantou umožňuj
Pro automatizaci sekčních průmyslových vrat nabízíme výkonné a spolehlivé boční pohony od špičkových evropských výrobců.

Proč si vybrat sekční průmyslová vrata?

  • Vyznačují se výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.
  • Mají pevnou a odolnou konstrukci.
  • Manipulace s nimi je snadná a bezpečná.
  • Vyrábíme je také s hliníkovým prosklením, se vstupními dveřmi i větracími průduchy.
  • Vrata si můžete vybrat v jakémkoli barevném provedení tak, aby se hodila k vaší budově.

Nejdelší záruka na trhu.

Řešení na míru, poradenství zdarma.

Největší množství dekorů na trhu, široký výběr příslušenství.

Více než 20 let zkušeností.

Zaujal vás některý z našich produktů nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás přes následující formulář a náš odborník se vám do 48 hodin ozve s nezávaznou nabídkou na míru.
Při práci s vašimi údaji se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro kontakt s vámi, nikdy je neposkytujeme třetím stranám.

Nahoru