Jste zde

Záruky

Při výrobě garážových vrat používáme kvalitní a roky provozu osvědčené komponenty. Z tohoto důvodu Vám nyní nově nabídneme nejdelší záruku na tuzemském trhu.

Na funkčnost sekčních garážových vrat KRUŽÍK objednaných a vyrobených od 01.07.2012 je při splnění stanovených podmínek poskytována 11 letá záruční lhůta. Dále poskytujeme záruku 11 let na pojezdová kolečka, panty a vratové panely (záruka se vztahuje na tvar, pevnost a funkci panelu), tato záruka NENÍ podmíněna servisní prohlídkou.

Na sekční průmyslová vrata, elektrické pohony a el.příslušenství je poskytována 2 letá záruční lhůta.

Na náhradní díly se vztahuje šestiměsíční záruční lhůta, nestanoví-li zákon lhůtu delší.

Předpoklady záruky

Uvedenou záruku lze uplatnit pouze v zemi, v níž bylo zboží zakoupeno a dodáno, a to výhradně prostřednictvím autorizované firmy v rámci distribuční sítě společnosti KRUŽÍK s.r.o. Nezbytným předpokladem a podkladem pro uplatnění záruky je originální označení výrobku výrobním číslem, řádně vyplněný předávací protokol, záruční list a případně servisní knížka včetně všech záznamů.

Plnění záruky

Záruka se vztahuje na všechny vady, které vznikly v důsledku vadného materiálu nebo vadou při výrobě. Společnost KRUŽÍK s.r.o. si během záruční doby vyhrazuje právo rozhodnout, zda nahradí vadné zboží za nové, nebo vadné zboží opraví, případně poskytne slevu.

Záruka na garážové pohony LiftMaster

Kvalita značky LiftMaster má předstihnout vše, co naši zákazníci očekávají od výrobků a služeb servisu. Kvalita stojí na prvním místě. Příslibem je záruka na motor až 7 let, která ještě více než kdy předtím podtrhuje vysoké standardy kvality výrobků LiftMaster.

Více informací a detaily najdete v brožuře a katalogu.

Zaujal vás některý z našich produktů nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás přes následující formulář a náš odborník se vám do 48 hodin ozve s nezávaznou nabídkou na míru.
Při práci s vašimi údaji se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro kontakt s vámi, nikdy je neposkytujeme třetím stranám.

Nahoru