Jste zde

Novinky

Sekční garážová vrata VČETNĚ kvalitního pohonu, ovladače, montáže a 15% DPH!!!

Akce platí od 10.3.2015 do odvolání.

Akce se vztahuje na hliníkové vstupní dveře popsané níže v barvě bílé nebo antracit a rovněž na dále vyobrazených 8 imitací dřeva.

Podívejte se na svoje vrata nová vrata, jak budou vypadat ve skutečnosti přímo na vašem rodiném době nebo garáži!

Kvalitní sekční garážová vrata KRUŽÍK od 20.000 Kč. VČETNĚ kvalitního pohonu, dálkových ovladačů, montáže a 15% DPH! Navíc s bezkonkurenční zárukou 11 let!

Chtějte nejmodernější a nejrychejší německé pohony LiftMaster Evolution s vyjímečným designem a vlastnostmi. S nadstandardní zárukou až 7 let!

Kvalitní kompletní samonosná posuvná brána včetně pohonu, dálkových ovladačů a montáže od 29.000 Kč bez DPH.

Novinka na trhu. Nyní i s bezkonkurenční zárukou 11 let!

Výhodné zimní ceny – kašírované fólie (všechny imitace dřeva, imitace kovu i barevné fólie) se slevou 50%, navíc odstíny zlatý dub, tmavý dub, mahagon a zelený dub nabízíme zdarma. Na vrata bez imitace dřeva získáte dodatečnou slevu ve výši 8%. Tyto akce se vztahují nejen na sekční vrata, ale i na vrata dvoukřídlá, posuvná, rolovací a na vedlejší dveře.

Rozhodli jsme se opět rozšířit naši nabídku panelů o nové módní barvy, které jsou aktuálně velmi žádané. Jedná se o barvu RAL 7016 antracit polygrain (polygrain = hrubší struktura laku) a dále barvu RAL 7016 antracit DEEP MATT.

Novinka na trhu. Nyní i s bezkonkurenční zárukou 11 let!


Nahoru