Jste zde

O nás

AB PORTAFER „Pro pohodlný vjezd do vašeho království.“

V AB PORTAFER přinášíme zákazníkům již více než 20 let kvalitní řešení pro jejich garáž, pozemek či firemní areál. V našem sortimentu naleznete garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, ploty a oplocení, širokou škálu komponentů a zámečnické výrobky.  O zákazníky se stará náš tým zkušených odborníků, který se jim věnuje od výběru toho správného řešení, přes jeho dodávku a montáž až po následný servis.

Kvalita našich produktů je prověřována jejich každodenním užíváním tisíci spokojenými zákazníky. Zařaďte se mezi ně i vy!

obdelnik-1.png

Pavel Dřínovský

“Nabídkou, prodejem a technickým řešením garážových vrat se profesionálně zabývám již 20 let a přeji si, abychom mohli být vaším partnerem i do budoucna. Proto si zakládám na férovém přístupu, díky ktérému získáte to nejlepší a nejvhodnější řešení pro váš domov.”

obdelnik-2.png

Jan Pazourek

“V naší firmě pracuji v obchodním oddělení na zakázkách týkajících se výroby a montáže všech druhů bran včetně el. pohonů, oplocení a zámečnické zakázkové výroby. Společně na místě realizace zkonzultujeme optimální řešení a v co nejkratší době Vám předložím cenovou kalkulaci. Pevně věřím, že budete spokojeni jak s cenou tak s kvalitním provedením práce. ”

obdelnik-3.png

Radek Urban

“Svými zkušenostmi zodpovídám za kvalitu a dodržení termínu vaší zakázky. Potřebujete-li informaci ohledně termínu vaší montáže nebo technickou radu, neváhejte se na mě obrátit. V případě poruchy zařízení vám poradím po telefonu nebo se domluvíme na příjezdu technika a najdeme to nejlepší řešení Vašeho problému.”

Proč si vybrat právě nás

 

Nejdelší záruka na trhu.

Pro naše produkty používáme pouze ty nejlepší materiály, zaručující bezproblémový chod a dlouhou životnost. Proto se nebojíme na ně poskytnout tu nejdelší záruku na trhu. Na funkčnost garážových vrat dáváme 11letou záruční lhůtu, na garážové pohony pak poskytujeme záruku až na 7 let.

 

Řešení na míru, poradenství zdarma.

Nevyrábíme typizované produkty. Každý náš produkt je připraven přesně na míru potřebám zákazníka. Návrh řešení na klíč včetně zaměření je u nás navíc zcela zdarma.

 

Největší množství dekorů na trhu, široký výběr příslušenství.

Naše produkty nabízíme ve více než 55 designových dekorech dřeva nebo v jakékoli barvě RAL. Samozřejmostí je také velké množství elektronických komponent, které máme neustále skladem.

 

Více než 20 let zkušeností.

Na trhu garážových vrat a bran se pohybujeme již více než 20 let. Za tu dobu jsme získali nejen tisíce spokojených zákazníků, ale také vybudovali tým zkušených profesionálů, který o ně pečuje.

Jak vypadá naše prodejna

Vzorkovna AB PORTAFER - Soudní 7, Brno
Vzorkovna AB PORTAFER - Soudní 7, Brno
Vzorkovna AB PORTAFER - Soudní 7, Brno
Vzorkovna AB PORTAFER - Soudní 7, Brno

Nahoru