Jste zde

Integrované dveře a příslušenství

Sekční garážová vrata - integrované vstupní dveře

Jsme prvním českým výrobcem, který nabídl integrované vstupní dveře s nízkým prahem. Výška prahu činí pouhých 15 mm, což umožňuje bezpečný, bezbariérový vstup. Rám vstupních dveří je buď hliníkový eloxovaný, v barvě dle nabídky RAL nebo kašírovaný v imitaci dřeva zlatý dub, tmavý dub a mahagon. Vstupní dveře s nízkým prahem mohou být doplněny panikovým kováním.

Integrované vstupní dveře využijete vždy, když se potřebujete rychle dostat do garáže třeba jen pro nějakou drobnost. Vstupní dveře šetří náklady na energie, jelikož umožňují vstup bez nutnosti otevírat celá vrata. Samozřejmostí je jejich barevná totožnost s vraty. Hliníkový rám vstupních dveří může být v eloxované stříbrné barvě nebo lakovaný dle vzorníku RAL.

Integrované vstupní dveře jsou standardně vybaveny speciální sníženou eloxovanou klikou. Tím je umožněno bezproblémové otevírání vrat se všemi typy kování.

Sekční garážová vrata - vedlejší dveře

Vedlejší dveře jsou vždy vzhledově naprosto totožné s Vašimi vraty. Dokážeme je vyrobit přesně na míru, v jakémkoliv designu, barvě či imitaci dřeva. Je samozřejmě možné použít i plné či částečné prosklení nebo nerezový dekor, čímž se vedlejší dveře stanou elegantním doplňkem Vaší garáže.

Vedlejší dveře mohou být vybaveny dveřním zavíračem pro jejich přesné dovírání a bezpečnost.

Příslušenství pro garážová vrata

K nadstandardnímu vybavení garážových vrat patří široká nabídka prosklení, odvětrávání, klik, madel a dalších doplňků, které uspokojí i specifická přání náročného zákazníka.

 

Zaujal vás některý z našich produktů nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte nás přes následující formulář a náš odborník se vám do 48 hodin ozve s nezávaznou nabídkou na míru.
Při práci s vašimi údaji se řídíme Zákonem o ochraně osobních údajů. Používáme je pouze pro kontakt s vámi, nikdy je neposkytujeme třetím stranám.

Nahoru